Fraport TAV Antalyaspor ve Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) işbirliğinde düzenlenen organizasyon ile kırmızı beyazlı takımın yıldız futbolcusu Lukas Podolski, Türkiye’nin tanıtımı için kolları sıvadı. Alman futbolcu, Türkiye’nin 2020 turizm yılı temasının Patara Antik Kenti olması dolayısıyla Fraport TAV Antalya Havalimanı sponsorluğunda Patara’da özel çekimler yaptı ve bölgenin dünya çapında duyurulması için önemli katkı verdi.


Fraport TAV Antalyaspor ve ATAV işbirliğinde Antalya’nın tarihi ve turistik mekanlarının spor aracılığı ile tanıtılması amacı ile planlanan çalışmanın ilki, Patara’da Alman futbolcu Lukas Podolski ile yapıldı. Fraport TAV Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Melih Beken, ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege ve Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Deniz Varol’un da katıldığı ilk organizasyonda, Podolski özel bir çekim ekibiyle birlikte Patara Antik Kenti’nde ve bölgenin ünlü kum tepelerinde rol aldı. Hazırlanan görüntünün ve tanıtım klibinin 1-2 hafta içinde tamamlanacağı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile temasa geçilerek daha geniş bir kitleye ulaştırılmasının sağlanacağı belirtildi.
Tanıtım serisinin Fraport TAV Antalyaspor’un diğer futbolcularıyla Antalya’nın farklı bölgelerinde sürdürüleceği açıklandı. DHA

FRAPORT TAV ANTALYASPOR VE ANTALYA TANITIM VAKFI (ATAV) ISBIRLIGINDE DUZENLENEN ORGANIZASYON ILE KIRMIZI BEYAZLI TAKIMIN YILDIZ FUTBOLCUSU LUKAS PODOLSKI, TURKIYE’NIN TANITIMI ICIN KOLLARI SIVADI. ALMAN FUTBOLCU, TURKIYE’NIN 2020 TURIZM YILI TEMASININ PATARA ANTIK KENTI OLMASI DOLAYISIYLA FRAPORT TAV ANTALYA HAVALIMANI SPONSORLUGUNDA PATARA’DA OZEL CEKIMLER YAPTI VE BOLGENIN DUNYA CAPINDA DUYURULMASI ICIN ONEMLI KATKI VERDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)