ATSO Akademi tarafından 16-20 Aralık 2019 tarihleri arasında 4 etkinlik gerçekleştirildi.

“SIFIR ATIK” BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

ATSO Akademi’de 17 Aralık tarihinde “Sıfır Atık” Bilgilendirme Semineri yapıldı.

Eğitmen Derya Ünver’in verdiği eğitime 22 kişi katıldı. Eğitimde; “Sıfır atık nedir? Sıfır atık yönetmeliği, Atık yönetimi hiyerarşisi, Sıfır atık yönetim sisteminin kurulması, EÇBS Entegre çevre bilgi sistemi uygulaması” konularında bilgiler verildi.

STRATEJİK DÜŞÜNCE VE PLANLAMA SEMİNERİ

18 Aralık tarihinde düzenlenen “Stratejik Düşünce ve Planlama” konulu seminere 28 kişi katıldı. Eğitmen Bilge Çiğdem Ünlüer katılımcılara; “Yönetim, Strateji, Stratejinin Benzer Kavramlarla İlişkisi, Stratejik Yönetim, Stratejik Değişimin Yönetilmesinde CEO ve Üst Yönetimin Etkisi, İnsan Kaynakları Yönetiminin Kurumsal Performansa Katkısı, Strateji Oluştururken Dikkate Alınacak Esaslar, Ekonomik Krizde Büyüme Stratejisi, Pazarlama Stratejileri, Stratejik Ortaklık Oluşturmanın Faydaları, Stratejik Planlama, Stratejik Planlama Süreci, Kriz Yönetiminde Stratejik Planlamanın Yeri” konularında bilgiler verdi.

MÜZAKERE TEKNİKLERİ: ETKİLEME, İKNANIN VE KELİMELERİN GÜCÜ EĞİTİMİ

ATSO Akademi’de 19 tarihinde “Müzakere Teknikleri: Etkileme, İknanın ve Kelimelerin Gücü” Eğitimi yapıldı. 45 kişinin katıldığı eğitimde, Eğitmen İlker Kaldı, “Müzakerelerin Genel Yapısı ve Özellikleri, Müzakere İçin Hazırlık ve Planlama, Müzakere Teknikleri, Hipnotik İletişim ve İkna Teknikleri, Müzakereyi Sonuçlandırma ve Sürecin Değerlendirilmesi“ konularında bilgiler verdi.

TS EN ISO 45001:2018 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI YÖNETIM SISTEMI TEMEL EĞITIMI

19-20 Aralık günleri yapılan “TS EN ISO 45001:2018 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi”ne ise 22 kişi katıldı. Eğitmen Rasim Yılmaz’ın verdiği eğitimin konu başlıkları şöyle; “İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve Uygulamalarının Tarihçesi, TS 18001 Standardının Tanıtımı, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, İş Sağlığı ve Güvenliği İle İlgili Tanımlar, Planlama, Uygulama ve Çalıştırma, Kontrol ve Düzeltici Faaliyetler, Yönetimin Gözden Geçirmesi.”

 

ATSO Akademi programları için