BAŞKAN ALİ BAHAR; “SADECE BİNAYA DEĞİL İNSANA DA YATIRIM YAPIYORUZ”

ATSO Başkanı Ali Bahar ile Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Elmalıda yapılması planlanan ATSO Eğitim ve Sağlık Merkezi’nin protokol imza törenini gerçekleştirdi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve Başkan Yardımcısı Boğaçhan Göksu, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile bir araya gelerek Elmalı’da ATSO tarafından yapılması planlanan ATSO Eğitim ve Sağlık Merkezi’nin protokolünü imzaladı.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ ÖNÜNE SİZİN TALEPLERİNİZİ KOYACAĞIZ

Yerel seçimlere katılacak partilere Elmalı’da yaşayan üyelerin talep ve eleştirileri doğrultusunda proje sunacaklarını kaydeden ATSO Başkanı Ali Bahar, “İleriye dönük projeleri adayların önüne sunarak çalışmalara yön vermek istiyoruz. Üyelerimizin bize aktardıkları ve yapılması istedikleri çalışmaları adayların birer projesi haline getirmek istiyoruz. Sonrasında da ilçelerimize yatırımların yapılmasını arzu ediyoruz. Burada da böyle bir yatırımın protokol imzası için bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

İLÇELERİMİZİ YAPTIĞIMIZ YATIRIMLAR HIZLA SÜRECEK

ATSO olarak ilçelere yapmış oldukları yatırımların devam ettiğini dile getiren Başkan Ali Bahar, “Bu yatırım bizden önceki arkadaşlarımızın karar vermiş olduğu yatırımdı. Onlara teşekkür ediyoruz, bu vesileyle onları da anmış olalım. Biz de bu projeyi bir parça değiştirerek üzerine bir takım ilaveler yaparak hayata geçirme kararlığı içerisindeyiz. İlçelere yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar devam edecek” diye konuştu. 

SADECE BİNAYA DEĞİL İNSANADA YATIRIM YAPIYORUZ

ATSO’nun sadece bina yatırımları değil, insan odaklı çalışmalarının da süreceğini sözlerine ekleyen Başkan Bahar, “Bundan önce ticaret odaları için söylenen bir söz vardı o da ‘para toplamaktan başka ne işe yarar’ biz bunu yıkacağımıza söz verdik. Buda projeyi sonuçlandırmak için de kararlılıkla ilerliyoruz. Sadece bina yatırımları değil insanı yatırımlarıyla da buna devam edeceğiz. İlçelerimizdeki üyelerimizle buluşup onları dinleyeceğiz” dedi.

BAŞKANIM ALİ BAHAR’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ise, konuşmasına ATSO Başkanı Ali Bahar’a teşekkür ederek başladı. Öztürk, “Ali başkanım ile hayata geçirilecek olan ATSO Eğitim ve Sağlık Merkezi protokol imzalamasında buluştuk. Elmalı için çok güzel bir yatırım. Bizim burada düşündüğümüz iki doktorumuzla evdeki sağlık hizmetimizi de hayata geçirebileceğimiz çok güzel bir alan yaratmak. Elmalı halkımıza ve esnafımıza ne kadar çok destek verdiğini gösteren Ali Bahar başkanıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.  İmza töreninin ardından ATSO Başkanı Ali Bahar ile Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk inşaatın yapılacağını araziyi inceledi.