Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ayhan Kızılsavaş’la birlikte Serik ilçesinde çeşitli inceleme ve temaslarda bulundu.

Başkan Davut Çetin Serik’te ilk ziyaretini ilçe Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’na gerçekleştirdi. Kurdoğlu’na Oda çalışmaları hakkında bilgiler veren başkan Çetin’le Kaymakam Kurdoğlu yapılabilecek ortak çalışmaları ele aldı. Davut Çetin, daha sonra Belediye Başkanı Enver Aputkan’ın konuğu oldu. Başkan Aputkan ile ilçe ekonomisi ve işbirliği imkânlarını görüşen Davut Çetin, Serik Toptancı Hali’nde de incelemelerde bulundu. Serik Toptancı Hali Komisyocuları Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerinin ve işletmecilerin sorunlarını, çözüm önerilerini ve taleplerini dinleyen Çetin, iş insanı Muhammet Konur, İnşaat Mühendisi Ali Yılmaz ve ATSO Serik temsilciliğini ziyaret etti.

Başkan Davut Çetin, Serik’te yaptığı temaslarda özellikle Serik’in tarım ve turizmde yapılacak ortak projelerin ele alındığını belirterek, “Ziyaretlerimizde, tarım ve turizmde önemli bir üretim merkezi olan Serik İlçemiz için kurumlarımızla yapabileceğimiz projeleri ele aldık. Ortak aklı ile bölgemizde birlikte çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Serik’te ayrıca üreticilerimizin sorunlarını ve çözüm önerilerini de dinledik. Sektörlerimizin sorunlarının her zaman takipçisiyiz. Sektörlerimizin taleplerini sürekli olarak ilgili mercilere hızla ulaştırıp çözümü için yoğun mesai harcıyoruz” dedi.

Kaymakam Kurdoğlu – Başkan Çetin
Belediye Başkanı Enver Aputkan.