Çalışmalarını Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) koordinatörlüğünde sürdüren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları Bölge temsilciliğine seçildi.

TOBB Antalya KGK İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, Antalya, Isparta, Burdur, Afyon İllerinin dahil olduğu 1. Bölge Batı Akdeniz Bölge Temsilciliği görevine seçildi. Antalya, Isparta, Burdur, Afyon kentlerinin kadın girişimcilerinin desteğiyle yeni görevine seçilen Kocaoğlu, bölgeyi TOBB Kadın Girişimciler Kurulları Üst Kurulunda temsil edecek.

Kocaoğlu’nun TOBB Kadın Girişimciler Kurulları Üst Kuruluna seçilmesinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, üst kurulda Batı Akdeniz Bölgesi’nin en iyi şekilde temsil edileceğine inandığını ifade etti. Kocaoğlu’nun Antalya’da yaptığı başarılı çalışmaları bundan böyle bölge adına üst kurulda yapacağını belirten Başkan Davut Çetin, “Antalya KGK İcra Kurulu’nun üst kurulda olması beni çok memnun etti. Serap Kocaoğlu bundan böyle yalnızca Antalya KGK’nın değil Isparta, Burdur, Afyon KGK’larında taleplerini ve sorunlarını üst kurula taşıyarak çözümler arayacak. Ben Serap Hanım’a bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulları Üst Kurulu’na seçilmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Antalya KGK İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Üst kurulda bölge adına kadın girişimciliğini destekleyecek projeler üreteceklerini dile getiren Kocaoğlu, “Bölge adına kadın girişimciliğinin gelişmesi için gereken her çalışmayı yapacağım. Bölge Kadın Girişimci Kurullarımız başta olmak üzere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.