9.Grup (Tekstil) Meslek Komitesi, İsmet Paşa Caddesi’nin cazibe merkezi olabilmesi için elektrik direklerinin kaldırılarak güzergahın düzenli hale getirilmesini istedi.

Komite üyeleri, ilimize gelen turistlerin şehir merkezine çekilebilmesi ve esnafın turizmden gereken payı alabilmesi için caddelerin güzelleştirilmesi konusunu ele aldılar. Özellikle alışverişin yoğun olduğu İsmet Paşa Caddesinde, cadde düzenleme çalışmalarının yapılmasını öneren komite üyeleri, Tahılpazarı Mahallesi İsmet Paşa Caddesinde İş Bankası ile Andızlı Mezarlığı arasında elektrik direklerinin kaldırılarak, söz konusu güzergahın daha düzenli bir hale getirilmesi için Büyükşehir Belediyesi nezdinde girişimlerde bulunulmasını istediler.

İsmet Paşa Caddesinin güzelleştirilmesi konusunda geçmiş dönem Büyükşehir Belediyesine yazı yazıldığı, ancak herhangi bir ilerleme kaydedilmediğini dile getiren komite üyeleri, bu kapsamda, yukarda belirtilen önerinin değerlendirilmesi maksadıyla Büyükşehir Belediyesine tekrar yazı yazılmasını önerdiler.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu, komitenin isteği üzerine gerekli yazışmayı başlattı.