Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü, KOSGEB Antalya Müdürlüğü’nden aldığı 2 ayrı yurtdışı çalışma programını ATSO üyelerine duyurdu.

Taylandlı KOBİ’ler ile Türk KOBİ’ler buluşuyor

İlk olarak 4 ile 8 Eylül tarihleri arasında Tayland’ın Bangkok kentinde yapılacak olan 3’üncü Türk ve Taylandlı KOBİ’leri Eşleştirme Etkinliği’ni üyelerine duyuran AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü, Tayland KOBİ Destekleme İdaresi ve KOSGEB arasında imzalanan işbirliği protokolünü üyelere duyurdu. Protokol kapsamında Türk ve Taylandlı KOBİ’lerin B2B görüşmeler yapacağını açıklayan müdürlük, programın amacının iki ülke KOBİ’lerin ticaret hacimlerinin artması olduğunu belirtti. Program için son başvuru tarihinin 31 Ağustos olduğu söylendi.

İş dünyası Kosova’da buluşacak

ATSO AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü yaptığı ikinci duyuruda ise Antalya iş dünyasını Uluslararası İşadamları Buluşması, Konferans & Prizren 2018 Fuarı’na davet etti. Kosova’nın Prizren kentinde düzenlenecek organizasyonun detaylarını paylaşan müdürlük, seyahat kapsamında fuar alanı ziyareti, B2B görüşmeleri, fabrika ziyaretleri ve konferans etkinlikleri düzenleneceği açıkladı. 21 ve 24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan geziye konuya ilgi duyan tüm iş alemini davet eden AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü, katılım için son başvuru tarihinin 14 Eylül olduğunu da açıkladı.

Tayland başvurusu için

İş gezisine katılmak isteyenler, KOSGEB Ankara Siteler Müdürlüğü personeli KOBİ Uzmanı Baha Bülent Andiç’e 0 (312) 351 51 37’den 2177 dahili telefondan veya baha.andic@kosgeb.gov.tr e-posta adresinden ulaşabilirler.

Kosova başvurusu için

İş gezisine katılmak isteyenker, alper.ozturk@kosgeb.gov.tr eposta adresine iletmeleri gerekmektedir.