ATSO 38.Grup (Reklamcılık, fuar ve organizasyon hizmetleri, televizyon ve radyoculuk faaliyetleri) Meslek Komitesi, Bu ayın başında 20’ncisi yapılan ‘Türkçe Konuşan Girişimciler Programı’nın gelecek yıl Antalya’da gerçekleştirilmesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nezdinde girişimde bulunulmasını istedi.

TOBB tarafından bu yıl 01-11 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara, Edirne, Tekirdağ ve İstanbul’da düzenlenen TOBB 20. Türkçe Konuşan Girişimciler Programı’nın son derece güzel bir etkinlik olduğunu dile getiren komite üyeleri, komşu ülkelerde, Orta Asya’da, Balkanlarda yaşayan ve Türkçe konuşan girişimciler ile ülkemizin bağlarını güçlendirmek, konukları ülkemizin iş çevreleri ile buluşturabilmek için 2005 yılından bu yana Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Dışişleri Bakanlığımızın işbirliğinde gerçekleştirildiğini bildirdiler.

Programının ülkemiz ve bölgelerimiz için son derece faydalı bir çalışma olduğunu vurgulayan komite üyeleri, bu çerçevede söz konusu “Türkçe Konuşan Girişimciler Programı”nın 21.sinin önümüzdeki yıl içinde Antalya Bölgesi’nde yapılması için TOBB’a şimdiden yazı yazılmasını istedi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu, komitenin isteğini olumlu bularak gerekli girişimlere başladı.