Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan başkanlığında, 22. Grup (Bilişim) Meslek Komitesi üyeleri ile birlikte Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necati Ağıralioğlu’na nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cesim Erten, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Engin Arslan, Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Semail Ülgen ve İnşaat Fakültesi Akademisyeni Dr. Emre Demir’in katılımları ile gerçekleşen ziyarette, bilişim sektörünün sorun ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan ziyarette Odamız hizmetleri hakkında bilgi verdi. Ziyarette Antalya’nın bilişim üssü olması yönünde neler yapılabilir, ortak yapılabilecek projeler konusunda değerlendirmelerde bulunuldu. Üniversite sanayi işbirliğinin önemi vurgulanarak, bundan sonra sık sık bira araya gelinmesi, ortak toplantılar yapılması yönünde görüş belirtildi.