Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 24.Grup (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) meslek komitesi öncülüğünde, grup üyelerinin ve CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. yetkililerinin konuşmacı olarak katıldığı genişletilmiş toplantı yapıldı.

 Toplantıda sektör mensupları tarafından, abonelerdeki güç aşımı nedeniyle tadilat ve güç aşımı projelerinin sektör mensuplarınca önemine dikkat çekildi. Komite üyeleri tarafından, CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’ya ait dağıtım panolarından enerji kesintilerinin üyelerin taleplerindeki gecikmeler ve ETS mesaj sistemlerinde yaşanan sorunlar aktarıldı. Toplantıda ayrıca CK Akdeniz yetkililerine ayrıca, villa inşaatlarındaki enerji odası ve sayaç panolarındaki montajların yer sıkıntıları, orman yangınlarına ve enerji kesintilerine karşı hazırlık ve hızlı çözümler konusundaki sıkıntılar ile sayaç tedariği ve 10 sayacın üzerindeki abonelerde sayaçların abone sahipleri tarafından takılması gibi konular da aktarıldı.

Üyeler bahsedilen sıkıntılar başta olmak üzere, sektörel konulardaki diğer talepleri çözüm önerileriyle birlikte yetkililere aktardı.