Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetimi, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ATSO Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer, Başkan Yardımcısı M.Cihangir Deniz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ayhan Kızılsavaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Erdoğan ilk ziyareti 31 Mart seçimlerinde göreve seçilen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na gerçekleştirdi. Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Hüdavendigar Günay ve ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya’nın da katıldığı ziyarette ATSO Başkanı Davut Çetin, Belediye Başkanı Topaloğlu’na başarılar diledi. Kemer’in Antalya ekonomisi ve turizmi için önemine işaret edern Davut Çetin, Oda olarak Kemer’i çok önemsediklerini ve belediye ile her zaman istişare için de olacaklarını kaydetti.

Belediye Başkanı Topaloğlu, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Antalya’ nın en büyük meslek kuruluşu olan ATSO’nun sayın başkanı ve yöneticilerinin bu ziyaretinden onur duyduk. Meslek örgütleri ve sivil toplum örgütleriyle her zaman görüş alışverişinde bulunacağız” diye konuştu.

ATSO Heyeti daha sonra Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. Belediye Başkanı seçilen Mustafa Köleoğlu’nun da Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın çeşitli organlarında başarıyla görev yaptığını belirten ATSO Başkanı Davut Çetin, “Kumluca Belediye Başkanı seçilen değerli kardeşim Mustafa Köleoğlu ile Odamızın çeşitli organlarında birlikte çok güzel işler yaptık. Kumluca’da başarılı olacağından hiç kuşkum yok. Yolun açık olsun” dedi.