Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kurban Bayramı’nın ülkemiz ve tüm İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ettiğini belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, bayramların yardımlaşma ve dayanışma günleri olduğunu ifade etti.

Bayramların birlikteliğimizi arttıran manevi günler olduğunu belirten Davut Çetin, şunları kaydetti;
“Bayram sevinç, mutluluk ve barış demektir. Geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutladık. Bu bayramında bizlere birlik, beraberlik ve sevinç getireceğine inanıyorum. Millet olarak birbirimizin sevinçlerini ve mutlulukları paylaştığımız gibi keder ve hüzünlerini de paylaşacağız.
Ülke olarak milletimizin her türlü zorluğu yenecek ve her zorluğun üstesinden gelecek güce sahip olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Yeter ki birlikteliğimiz ve beraberliğimiz bozulmasın. Ülkemiz, birlik ve beraberlik içerisinde ilerleyerek, yarınlarını en güçlü şekilde inşa edeceğini biliyoruz.

Son olarak, bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için tatile çıkacak olan tüm vatandaşlarımızın bu dönemde trafik kurallarına daha da duyarlı olmaya davet ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın bu konuda üzerine düşen sorumluluklara daha büyük bir hassasiyet göstermelerini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, barış, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”