ATSO 38.Grup (Reklamcılık, fuar ve organizasyon hizmetleri, televizyon ve radyoculuk faaliyetleri) Meslek Komitesi, Antalya’da ticari faaliyetlerini sürdüren bütün işletmeler ile kurum ve kuruluşların, reklam, fuar vs. gibi çeşitli organizasyonları için mal/hizmet alımlarında odamıza kayıtlı firmaları tercih etmelerini istedi.

Komite üyeleri, reklamcılık, fuar ve organizasyon sektöründe hizmet veren Odamıza kayıtlı firmaların konularında uzmanlaşmış ve gerekli yetkinliğe sahip olduklarını dile getirdi.  Komite, Antalya’da ticari faaliyetlerini sürdüren bütün işletmelerin; kurum ve kuruluşların reklamcılık, fuar ve organizasyon sektörü ile ilgili mal ve hizmet satın alımlarında Odamıza kayıtlı Antalya firmalarını tercih etmelerinin hem Antalya ekonomisine, hem de Odamız üyelerine katkı sağlayacağını da hatırlattı.

Bu bağlamda, söz konusu önerinin hayata geçirilmesi amacıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ve merkez ilçe belediyelerine yazı yazılmasını isteyen komitenin bu kararı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu’nca da olumlu bulundu ve gerekli girişimlere başlandı.