Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mızrab Cihangir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Şahin’in de bulunduğu ziyarette Başkan Çetin, ekonomi ve Oda faaliyetleri konusunda bilgiler verdi.

Tütüncü, “ATSO, güzel bir yönetimle yoluna devam ediyor. Başarılarınız daim olsun. Antalya için işbirliğine her zaman hazır olduğumuzu ifade etmek isterim. Antalya için güzel çalışmaları birlikte yapacağımıza inanıyorum” dedi.

ATSO Başkanı Davut Çetin de Kepez Belediyesi’nin özellikle kültür ve sanat alanındaki çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini belirterek, “Kepez Belediyesi’ne yaptığı başarılı hizmetlerden ve odamıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonrada Antalya için Kepez Belediyesi ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kentin yararına yapacağınız her türlü çalışmada yanınızdayız. Eğitime, kültür ve sanata yaptığınız katkılar için de teşekkür ederiz. Kepez Belediyesi’nin de yaptığı çalışmalarla Antalya artık kültür ve sanat anlamında marka olmaya aday şehirlerden biri oldu” ifadesini kullandı.