ATSO Akademi çatısı altında Ticimax öncülüğünde, Keyo Digital, Nkolay, Media Store, Point Kargo, EMYD Yazılım ve Elektronik Ticaret Derneği iş birliğinde e-ticaret ile alakalı uzmanların her konuda bilgi verip soruları cevaplandıracakları bir panel ve web sayfasının yapılacağı bir eğitim programı gerçekleştirilecektir.


Etkinliğin 1.günü panel şeklinde olup, e-ticaretin gelişimi, e-ticaret altyapıları ve yönetim süreçleri, ödeme çözümleri, pazaryerinde başarılı satış stratejileri, lojistiğin önemi ve dijital pazarlama konularında bilgilerin verileceği, e-ticarette başarılı olmuş bir markanın hikayesinin anlatılacağı “E-Ticaret Sohbetleri” programı, 18 Ocak 2022 Salı günü 14:00-18:00 saatleri arasında yapılacaktır.


E-Ticaret Sohbetleri Link https://www.eventbrite.com/e/e-ticaret-sohbetleri-antalya-tickets-232932566577


E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi


Etkinliğin 2.günü uygulamalı olarak web sayfasının yapılacağı, e-ticaret ve online ürün satımı hakkında detaylı bilgilerin verileceği ve en iyi web sayfası yapana o sayfanın hediye edileceği “E-Ticarete Başlıyorum” adlı eğitim programı, 19 Ocak 2022 Çarşamba günü 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.


E-Ticarete Başlıyorum Link https://www.ticimax.com/e-ticarete-basliyorum-antalya-egitim-programi/?utm_source=Facebook&utm_medium=cpc&utm_term=etb-antalya-me

Söz konusu etkinlikler Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda yapılacaktır.


Önemli Not: Programın 2. günü gerçekleştirilecek olan eğitime katılımcıların yanlarında bilgisayarları ile gelmeleri gerekmektedir.