Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 5.Grup (İçecek) Meslek Komitesi, 05- 08 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Worldfood İstanbul 2018 26.Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı”na katılma kararı aldı. Komite üyeleri kendi iletişim bilgileri ve odamız çalışmalarını içeren bilgilendirme notuyla alt grup üyelerine e-bülten ile iletilmesini istedi.

“Yurtiçi Fuarlara Yönelik Katılım Organizasyonu Esasları” doğrultusunda 5. Gruba dahil üyelerin ulaşım giderleri Odamız tarafından karşılanacak. Söz konusu fuar ziyareti için duyurular e-posta ve SMS yoluyla yapılacak.

Komite üyeleri, Grup üyelerinin Odamız çalışmalarını bilmemeleri ve kendilerini temsil eden meslek komitesi üyelerini de tanımamalarından dolayı Oda ile üye arasında kopukluk yaşandığını belirtti. Oda ile üye arasında iletişim konusunda köprü olan ve göreve seçimle gelen her bir meslek komitesi üyelerinin iletişim bilgilerinin, Odamız çalışmalarını içeren bir bilgilendirme notu ile birlikte alt grup üyelerine Kurumsal İletişim ve Dökümantasyon Müdürlüğü tarafından e-bültenle iletilmesini istendi.

Komitenin bu istek ve kararları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu tarafından olumlu bulundu.